Ljubav
Dobrodosli na forum za Ljubav,ako ste zaljubljeni ili ste bar bili registrujte se!!!
Ljubav
Dobrodosli na forum za Ljubav,ako ste zaljubljeni ili ste bar bili registrujte se!!!
Ljubav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav

Za sve zaljubljene
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ...prva ljubav zauvek...

Ići dole 
+2
♥☺Ťĩä☺♥
sweety teenka
6 posters
AutorPoruka
sweety teenka
Ne znaš šta je ljubav
Ne znaš šta je ljubav
sweety teenka


Broj poruka : 13
Datum upisa : 12.09.2009

...prva ljubav zauvek... Empty
PočaljiNaslov: ...prva ljubav zauvek...   ...prva ljubav zauvek... EmptyPet Sep 18, 2009 8:48 pm

e ovako...
leto, extra, drustvo i tako.... bila sam u selu i po ceo dan smo igrali fudbal... njega znam celog zivota, ali nikad nisam mogla da pomislilm da cu se zaljubiti u njega!!!
i on se zaljubio u meme(naravno)....mojoj drugarici svideo se njegov drug...
onda smo poceli da igramo zmurke i da izlazimo, mada nismo bili zajedno....
jednom, trebalo je da se smuvamo, ali on..nznm sta mu bi i jednostavno, poljubi on mene u obraz!!! nisam bila ni ljuta ni nista...mozda ga je bilo blam(kao i mene) jer msm, on nikad nije imao devojku, ja nikad decka i tako...
posle me je iznervirao jer je rekao kao: nepada mu napamet da se ljubi samnom, i nznm sta je jos lupetao drugovima!!! i ja kao da mu se osvetim i smuvam se sa drugim!!! <najgore od svega sto je to bio moj prvi poljubac...mislim, svidjao se meni taj decko, ali vise sam to uradila zbog osvete Evil or Very Mad Twisted Evil
onda on otiso na neke pripreme i dugo se nismo ni videli, a ni culi jer je zabranjen telefon-tamo!!! i tako jednom, mene njegova keva pozove, da dodjem kao da pricam fonom sa njim! i ja kao ajde... i mi pricali i ono kao jedva ceka da me vidi.... ali on nije znao za ''ono''...
vratio se sa priprema i posle mu je neko reko, ali on nije verovao i rekao je kao: ''ja znam da ona mene voli...''
i kao on meni: moze sutra pravi poljubac?
msm, brate---sta sad oces???
bila sam tako ljuta i besna, a stvarno sam ga puno volela(jos uvek je on u mom srcu).....................na kraju je saznao da je sve to istina i da sam ja u vezi sa drugim i razljutio se.......mislim da ga je sve to proslo, a mozda i nije...
msm, za sve sto smo prosli zajedno, neverujem da je zaboravio....
cak smo jedno vreme bili kao romeo i julija(ali stvarno)....
tako se zavrsila moja prva ljubav Sad Sad Sad
ma, sve je uredu... Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
♥☺Ťĩä☺♥
Nisi zaljubljen/a
Nisi zaljubljen/a
♥☺Ťĩä☺♥


Broj poruka : 111
Datum upisa : 18.10.2009
Godina : 26

...prva ljubav zauvek... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...prva ljubav zauvek...   ...prva ljubav zauvek... EmptyNed Nov 01, 2009 7:52 pm

pa, malo je ipak tuzno sto ste prekinuli, a, ako smem da pitam: jel ga vos volis, i jel ste sad prijatelji ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
♥Rihanna♥
Ludiš od ljubavi
Ludiš od ljubavi
♥Rihanna♥


Broj poruka : 915
Datum upisa : 13.02.2010

...prva ljubav zauvek... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...prva ljubav zauvek...   ...prva ljubav zauvek... EmptyNed Feb 14, 2010 5:11 pm

:'( Sto ste raskinuli!!!
Nazad na vrh Ići dole
*PiNkyPromisSe*
Pronašao/la si simpatiju
Pronašao/la si simpatiju
*PiNkyPromisSe*


Broj poruka : 184
Datum upisa : 23.03.2010
Godina : 29
Lokacija : Sa Srdjanom na klupici <3

...prva ljubav zauvek... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...prva ljubav zauvek...   ...prva ljubav zauvek... EmptyČet Mar 25, 2010 12:09 pm

steta x((
Nazad na vrh Ići dole
Adriana Lima ^^
Ne znaš šta je ljubav
Ne znaš šta je ljubav
avatar


Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.05.2010

...prva ljubav zauvek... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...prva ljubav zauvek...   ...prva ljubav zauvek... EmptyČet Maj 06, 2010 9:11 pm

Bas steta Sad
Nazad na vrh Ići dole
Baby
Pronašao/la si simpatiju
Pronašao/la si simpatiju
Baby


Broj poruka : 160
Datum upisa : 17.07.2010

...prva ljubav zauvek... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...prva ljubav zauvek...   ...prva ljubav zauvek... EmptySub Jul 17, 2010 1:44 pm

steta!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





...prva ljubav zauvek... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...prva ljubav zauvek...   ...prva ljubav zauvek... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
...prva ljubav zauvek...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MOJa prva ljubav
» Moja prva ljubav
» Prvi dan skole,prva ljubav
» Moja prva pesma :))
» Ljubav... :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav :: Ljubav Zauvek :: Prva ljubav-
Skoči na: