Ljubav
Dobrodosli na forum za Ljubav,ako ste zaljubljeni ili ste bar bili registrujte se!!!
Ljubav
Dobrodosli na forum za Ljubav,ako ste zaljubljeni ili ste bar bili registrujte se!!!
Ljubav
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav

Za sve zaljubljene
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 U smrti cemo biti skupa :(

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
~*MIMA*~
Administrator
Administrator
~*MIMA*~


Broj poruka : 2085
Datum upisa : 01.05.2009
Godina : 28

U smrti cemo biti skupa :( Empty
PočaljiNaslov: U smrti cemo biti skupa :(   U smrti cemo biti skupa :( EmptyPon Apr 26, 2010 4:43 pm

Jednoga dana u novinama osvanula je prica da se jedna devojka bacila sa mosta zbog voljenog mladica... Pre smrti napisala mu je oprostajno pismo: "Dva sveta mi smo, nikad skupa mogli biti nismo, kraj tebe sam se osecala kao ptica u letu, bio si mi sve na svetu.....Volela sam svaki deo tebe i zbog tebe proklinjala sebe... Pratila sam svaki korak tvoj, i prizeljkivala da si samo moj, ali tebi je bila vaznija droga, gledao si u nju kao i Boga... Volela sam ocaj na tvom licu dok si svuda sa sobom nosio spricu. Koliko sam noci proplakala moleci Boga da te izbavi iz pakla toga... Zbog tebe sam se skoro ubila dok te druga pred mojim ocima ljubila... Svake noci u mislima su mi bile tvoje plave oci, htela sam te preboleti, htela sam te prestati voleti, htela sam zaboraviti pomocu prica, ali sam te opet osecala u svakom delu svoga bica... Cim sam te ugledala, smedja kosa, plave oci, znala sam da te zaboraviti necu moci, zbog tebe sam morala kroz pakao proci i do ove tacke doci... A ja za tebe od ljubavi ni mrva... Nosila sam te u krvi, a sad ce se sa njom hraniti crvi... Kada se vrate lastavica jata, vise nece biti mojih ruku oko tvoga vrata... Molim te shvati svu srecu zelim ti ja, ali ne zelim vise sama cekati sumorne zore... Ovo je jedini izlaz iz ove nocne more, znaj da te ne krivim ni za sta volela sam te... Ti mene nisi i to je to..... Samo te jedno molim, povremeno mi na grob donesi cvet, jer ipak si ti bio sav moj svet!"
Nakon dva dana u novinama osvane prica:" Na grobu devojke nadjose les mladica!" Porodica sto je donela cvece mrtvima nasla ga je sa nozem u prsima. Kad je dosla policija, u njegovoj ruci pronasla je krvavi papir na kome je pisalo:" Ja sam voleo tebe, ali me ovaj zivot nepovratno sjebe, gadim se sam sebi, jer pravu ljubav nisam mogao pruziti tebi... A voleo sam te, svedok mi Bog, sad kad te nema, kao da nemam nikog svog... Gurao sam te stalno od sebe, jer nisam zeleo unistiti tebe... Nisam zeleo da patis, a hiljadu puta sam zeleo da mi se vratis... Ljubav je kocka koja te na sve nacine sjebe, ljubav je kocka koja me je odvojila od tebe... Ne zelim vise biti tuge i boli rob, jedina zelja mi je da sa tobom delim grob... U zoru kad srce mi prestane da lupa, kad nismo mogli za zivota, u smrti cemo biti skupa!
Nazad na vrh Ići dole
leichy
Ne znaš šta je ljubav
Ne znaš šta je ljubav
leichy


Broj poruka : 29
Datum upisa : 03.02.2010

U smrti cemo biti skupa :( Empty
PočaljiNaslov: Re: U smrti cemo biti skupa :(   U smrti cemo biti skupa :( EmptyNed Maj 02, 2010 11:34 pm

ajme preljepo
Nazad na vrh Ići dole
*Fallen angel*
Ne znaš šta je ljubav
Ne znaš šta je ljubav
avatar


Broj poruka : 24
Datum upisa : 30.04.2010

U smrti cemo biti skupa :( Empty
PočaljiNaslov: Re: U smrti cemo biti skupa :(   U smrti cemo biti skupa :( EmptySre Maj 05, 2010 5:57 pm

Prelijepo,tuzno... :'(
Nazad na vrh Ići dole
Adriana Lima ^^
Ne znaš šta je ljubav
Ne znaš šta je ljubav
avatar


Broj poruka : 59
Datum upisa : 06.05.2010

U smrti cemo biti skupa :( Empty
PočaljiNaslov: Re: U smrti cemo biti skupa :(   U smrti cemo biti skupa :( EmptyČet Maj 06, 2010 9:02 pm

Slazem se.
Nazad na vrh Ići dole
Baby
Pronašao/la si simpatiju
Pronašao/la si simpatiju
Baby


Broj poruka : 160
Datum upisa : 17.07.2010

U smrti cemo biti skupa :( Empty
PočaljiNaslov: Re: U smrti cemo biti skupa :(   U smrti cemo biti skupa :( EmptySub Jul 17, 2010 1:47 pm

lepo ali tuzno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





U smrti cemo biti skupa :( Empty
PočaljiNaslov: Re: U smrti cemo biti skupa :(   U smrti cemo biti skupa :( Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
U smrti cemo biti skupa :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav :: Ljubav Zauvek :: Prva ljubav-
Skoči na: